Instant Football Livescores & Match Results Site

Matches
All Matches Inplay Yet To Start Full Time
All
65 matches ,0 hide
  • 1X2
  • AH
  • O/U
Competitions
KO
Status
Home
Score
Away
HT
Corners
Odds (HK)
AUS WD1
16:30
 
[9] ADELAIDE UNITED FC
vs
SQUAD
NEWCASTLE JETS [8]
-
-
-

TUR L1
19:00
 
[9] KECIORENGUCU
vs
SQUAD
ISTANBULSPOR AS [13]
-
-
-

UZB PFL
19:00
 
[1] FC PAKHTAKOR TASHKENT
vs
SQUAD
PFK NAVBAHOR NAMANGAN [1]
-
-
-

POR U23
19:00
 
CD AVES
vs
SQUAD
SPORTING CP
-
-
-

PGPL
20:00
 
MACHINE SAZI TABRIZ
vs
SQUAD
FC NASSAJI MAZANDARAN [11]
-
-
-

PGPL
20:30
 
[14] GOL GOHAR SIRJAN FC
vs
SQUAD
ESTEGHLAL FC [3]
-
-
-

PGPL
20:30
 
[6] FOOLAD KHUZESTAN FC
vs
SQUAD
SHAHIN BUSHEHR FC [15]
-
-
-

PGPL
20:45
 
[10] ZOB AHAN ISFAHAN FC
vs
SQUAD
FOOLAD MOBARAKEH SEPAHAN SC [4]
-
-
-

SUOMEN CUP
21:00
 
[FIN PD-1] FC HONKA
vs
SQUAD
HJK HELSINKI [FIN PD-1]
-
-
-

INT CF
21:00
 
[NOR D1-1] STROMSGODSET IF
vs
SQUAD
TROMSOE IL [NOR D1-1]
-
-
-

TUR L1
21:30
 
[17] BOLUSPOR
vs
SQUAD
BALIKESIRSPOR [11]
-
-
-

AGL
21:30
 
[12] HATTA SC
vs
SQUAD
AL AIN FC [2]
-
-
-

AGL
21:30
 
[7] AL-NASR DUBAI SC
vs
SQUAD
AL WAHDA FC [4]
-
-
-

GHA STARSL
21:50
 
[1] AL DUHAIL SC
vs
SQUAD
AL SHAHANIYA [12]
-
-
-

GHA STARSL
21:50
 
[2] AL-RAYYAN
vs
SQUAD
AL-AHLI DOHA [8]
-
-
-

RUS U21PL
22:00
 
FK Tambov Youth
vs
SQUAD
Rubin Kazan U21
-
-
-

ITA NAT
22:00
 
[8] EMPOLI
vs
SQUAD
ATALANTA BERGAMO [1]
-
-
-

INT CF
23:00
 
[NOR D1-1] LILLESTROM SK
vs
SQUAD
SANDEFJORD FOTBALL [RUS PL-11]
-
-
-

PGPL
23:00
 
[1] PERSEPOLIS FC
vs
SQUAD
SHAHR KHODRO FC [5]
-
-
-

1. HNL
23:30
 
[8] NK INTER ZAPRESIC
vs
SQUAD
NK LOKOMOTIVA ZAGREB [5]
-
-
-

BUL L2
23:30
 
[1] FC CSKA 1948
vs
SQUAD
PFC MONTANA 1921 [3]
-
-
-

KSA PL
23:40
 
[6] AL TAAWOUN FC
vs
SQUAD
AL HILAL (KSA) [1]
-
-
-

TUR L1
00:00
 
[4] BURSASPOR
vs
SQUAD
ALTAY IZMIR [8]
-
-
-

ALG L1
00:00
 
ASO Chlef
vs
SQUAD
Paradou AC
-
-
-

AGL
00:15
 
[10] AJMAN CLUB
vs
SQUAD
AL DHAFRA SCC [6]
-
-
-

AGL
00:15
 
[5] SHARJAH FC
vs
SQUAD
AL-WASL FC [8]
-
-
-

GHA STARSL
00:30
 
[3] AL-SADD
vs
SQUAD
AL-ARABI DOHA [5]
-
-
-

KSA PL
01:40
 
[2] AL NASSR FC
vs
SQUAD
AL AHLI SAUDI FC [3]
-
-
-

UEL
01:55
 
[SWE ALLS-1] MALMO FF
vs
SQUAD
VFL WOLFSBURG [GER L1-11]
-
-
-

1st Leg [1-2]

UEL
01:55
 
[BEL D1A-2] KAA GENT
vs
SQUAD
AS ROMA [ITA L1-5]
-
-
-

1st Leg [0-1]

UEL
01:55
 
[ESP L1-16] RCD ESPANYOL BARCELONA
vs
SQUAD
WOLVERHAMPTON WANDERERS [ENG PL-12]
-
-
-

1st Leg [0-4]

UEL
01:55
 
[TUR SL-1] ISTANBUL BASAKSEHIR FK
vs
SQUAD
SPORTING CP [POR PL-12]
-
-
-

1st Leg [1-3]

UEL
01:55
 
[POR PL-9] FC PORTO
vs
SQUAD
BAYER 04 LEVERKUSEN [GER L1-2]
-
-
-

1st Leg [1-2]

UEL
01:55
 
[SUI SL-7] FC BASEL 1893
vs
SQUAD
APOEL NICOSIA [CYP L1-9]
-
-
-

1st Leg [3-0]

UEL
01:55
 
[AUT LIGA-1] LASK
vs
SQUAD
AZ ALKMAAR [NED L1-16]
-
-
-

1st Leg [1-1]

LFPB
03:00
 
REAL SANTA CRUZ
vs
SQUAD
CLUB BOLIVAR
-
-
-

National League, Challenge Group
03:30
 
GLACIS UNITED FC
vs
SQUAD
MANCHESTER 62 FC
-
-
-

ITA L3A
03:45
 
[9] Novara
vs
SQUAD
Giana Erminio [16]
-
-
-

ITA L3A
03:45
 
Juventus U23
vs
SQUAD
Pro Vercelli
-
-
-

UEL
04:00
 
[NED L1-17] AJAX AMSTERDAM
vs
SQUAD
CF GETAFE [ESP L1-17]
-
-
-

1st Leg [0-2]

UEL
04:00
 
[SCO PL-1] CELTIC GLASGOW
vs
SQUAD
FC COPENHAGEN [DEN SL-2]
-
-
-

1st Leg [1-1]

UEL
04:00
 
[ESP L1-3] FC SEVILLA
vs
SQUAD
FC CFR 1907 CLUJ [LIGA I-1]
-
-
-

1st Leg [1-1]

UEL
04:00
 
[ENG PL-20] ARSENAL FC
vs
SQUAD
OLYMPIACOS PIRAEUS [GRE PL-1]
-
-
-

1st Leg [1-0]

UEL
04:00
 
[ENG PL-10] MANCHESTER UNITED
vs
SQUAD
CLUB BRUGGE [BEL D1A-1]
-
-
-

1st Leg [1-1]

UEL
04:00
 
[ITA L1-3] INTER MILANO
vs
SQUAD
PFC LUDOGORETS 1945 RAZGRAD
-
-
-

1st Leg [2-0]

UEL
04:00
 
[AUT LIGA-10] FC SALZBURG
vs
SQUAD
EINTRACHT FRANKFURT [GER L1-13]
-
-
-

1st Leg [1-4]

UEL
04:00
 
[POR PL-6] SL BENFICA
vs
SQUAD
FC SHAKHTAR DONETSK [UKR PL-12]
-
-
-

1st Leg [1-2]

COPALIBU20
05:00
 
CR FLAMENGO RJ
vs
SQUAD
INDEPENDIENTE DEL VALLE
-
-
-

COPA BRA
06:15
 
[BRA SERIEC-3] EC SAO JOSE RS
vs
SQUAD
CHAPECOENSE SC [BRA SERIEA-19]
-
-
-

COPA LIB
06:15
 
[PAR PD-4] CLUB GUARANI
vs
SQUAD
CD PALESTINO [CHI PD-7]
-
-
-

1st Leg [1-0]

COPASUD
06:15
 
[URU PD-11] PLAZA COLONIA
vs
SQUAD
ZAMORA FC [VEN PD-2]
-
-
-

1st Leg [0-1]

LFPB
06:15
 
[14] CLUB AURORA
vs
SQUAD
GUABIRA MONTERO [13]
-
-
-

BRA COPANE
07:00
 
EC VITORIA BA
vs
SQUAD
CR BRASIL AL
-
-
-

BRA COPANE
07:00
 
NAUTICO PE
vs
SQUAD
ABC FC RN
-
-
-

COPA ARG
07:05
 
[ARG PD-21] CA PATRONATO PARANA
vs
SQUAD
INSTITUTO AC CORDOBA [ARG B NAC-8]
-
-
-

COPALIBU20
07:15
 
CA RIVER PLATE (ARG)
vs
SQUAD
LIBERTAD ASUNCION
-
-
-

COPA BRA
08:30
 
[BRA SERIEB-11] AA PONTE PRETA SP
vs
SQUAD
VILA NOVA FC GO [BRA SERIEB-20]
-
-
-

COPASUD
08:30
 
AUDAX ITALIANO LA FLORIDA
vs
SQUAD
CUSCO FC
-
-
-

COPASUD
08:30
 
[BRA SERIEA-9] FORTALEZA EC CE
vs
SQUAD
CA INDEPENDIENTE [ARG PD-15]
-
-
-

1st Leg [0-1]

LFPB
08:30
 
[8] BLOOMING SANTA CRUZ
vs
SQUAD
CA NACIONAL POTOSI [3]
-
-
-

LFPB
08:30
 
[9] THE STRONGEST
vs
SQUAD
ROYAL PARI SION [6]
-
-
-

COL D2
08:40
 
[5] ATLETICO FC
vs
SQUAD
FORTALEZA FC [8]
-
-
-

CCL
11:00
 
SEATTLE SOUNDERS
vs
SQUAD
CD OLIMPIA
-
-
-

CCL
11:00
 
LOS ANGELES FC
vs
SQUAD
CLUB LEON
-
-
-

Ascenso MX
11:00
 
[10] CSD DORADOS SINALOA
vs
SQUAD
CD MINEROS DE ZACATECAS [5]
-
-
-

EVENT NOTIFICATION