Matches
All Matches Inplay Yet To Start Full Time
All
Keep Selected
Hide Selected
102 matches ,0 hide
  • 1X2
  • AH
  • O/U
Competitions
KO
Status
Home
Score
Away
HT
Corners
Odds(HK)
UEFA Youth League, Knockout stage
02:00
79'  
2 DERBY COUNTY
7:2
SQUAD
FC MINSK 2
5:0
9-0 (7-0)

U20 Copa do Nordeste
02:00
79'  
5 SANTA CRUZ FC PE
0:1
SQUAD
CS PARAIBANO PB 2
0:0
6-3 (2-2)

U20 Copa do Nordeste
02:00
76'  
1 SC RECIFE PE
3:0
SQUAD
AMERICA RN 1
2:0
5-1 (4-1)

Championship
02:45
HT  
[12]BIRMINGHAM CITY
1:0
SQUAD
BLACKBURN ROVERS[14]
1:0
3-2 (3-2)

Championship
02:45
HT  
[17]MILLWALL FC
1:1
SQUAD
CARDIFF CITY[11]
1:1
1-0 (1-0)

Championship
02:45
HT  
[5]QUEENS PARK RANGERS
1:1
SQUAD
READING FC[20]
1:1
1-3 (1-3)

Championship
02:45
45+ 5' (5)
1 [8]SHEFFIELD WEDNESDAY
1:0
SQUAD
STOKE CITY[23]
-
3-2 (-)

Championship
02:45
HT  
[3]SWANSEA CITY
0:2
SQUAD
BRENTFORD FC[13]
0:2
3-3 (3-3)

Championship
02:45
HT  
[6]PRESTON NORTH END
0:0
SQUAD
LEEDS UNITED[2]
0:0
3-7 (3-7)

League One
02:45
HT  
[8]BLACKPOOL FC
0:1
SQUAD
WYCOMBE WANDERERS[2]
0:1
1-1 (1-1)

League One
02:45
HT  
[7]BRISTOL ROVERS
0:1
SQUAD
BOLTON WANDERERS[23]
0:1
3-2 (3-2)

League One
02:45
HT  
Burton Albion
1:0
SQUAD
AFC Wimbledon
1:0
- (0-0)
-

League One
02:45
HT  
[18]PORTSMOUTH FC
1:0
SQUAD
LINCOLN CITY[12]
1:0
1-2 (1-2)

League One
02:45
HT  
1 [13]SHREWSBURY TOWN
0:1
SQUAD
GILLINGHAM FC[16] 2
0:1
0-3 (0-3)

League One
02:45
HT  
1 [22]SOUTHEND UNITED
1:2
SQUAD
DONCASTER ROVERS[9] 1
1:2
0-2 (0-2)

League One
02:45
HT  
1 [10]SUNDERLAND AFC
3:0
SQUAD
TRANMERE ROVERS[19] 2
3:0
1-4 (1-4)

League Two
02:45
HT  
[2]BRADFORD CITY
1:1
SQUAD
PORT VALE[16] 1
1:1
1-2 (1-2)

League Two
02:45
HT  
[10]CAMBRIDGE UNITED
0:0
SQUAD
GRIMSBY TOWN[14] 1
0:0
2-2 (2-2)

League Two
02:45
HT  
Carlisle United
0:0
SQUAD
Northampton Town
0:0
- (0-0)
-

League Two
02:45
HT  
Cheltenham Town
1:0
SQUAD
Macclesfield Town
0:0
- (0-0)
-

League Two
02:45
HT  
[1]CREWE ALEXANDRA
0:0
SQUAD
COLCHESTER UNITED[11] 1
0:0
4-2 (4-2)

League Two
02:45
HT  
[23]MORECAMBE FC
0:0
SQUAD
FOREST GREEN ROVERS[6]
0:0
- (0-0)
-

League Two
02:45
HT  
[21]OLDHAM ATHLETIC
0:0
SQUAD
WALSALL FC[19]
0:0
6-2 (6-2)

League Two
02:45
HT  
[8]PLYMOUTH ARGYLE
4:0
SQUAD
LEYTON ORIENT FC[12]
4:0
4-0 (4-0)

League Two
02:45
45+'  
Scunthorpe United
2:1
SQUAD
Exeter City
-
- (-)
-

National League North
02:45
45+'  
[6]SOUTHPORT FC
1:0
SQUAD
HEREFORD FC[18] 1
-
3-2 (-)

Premiership
02:45
HT  
[4]LINFIELD FC
3:0
SQUAD
WARRENPOINT TOWN FC[12]
3:0
10-0 (10-0)

UEFA Champions League, Group B
03:00
33'  
[PL-8]TOTTENHAM HOTSPUR
2:0
SQUAD
FK CRVENA ZVEZDA[SRB SL-14]
-
3-1 (-)

UEFA Champions League, Group B
03:00
36'  
[GRE PL-1]OLYMPIACOS PIRAEUS
1:1
SQUAD
FC BAYERN MUNICH[GER 1.LIGA-7]
-
0-3 (-)

UEFA Champions League, Group C
03:00
36'  
1 [PL-9]MANCHESTER CITY
1:1
SQUAD
ATALANTA BERGAMASCA CALCIO[SERIE A-3] 1
-
1-0 (-)

UEFA Champions League, Group D
03:00
36'  
1 [SERIE A-1]JUVENTUS TURIN
0:1
SQUAD
FC LOKOMOTIV MOSCOW[RUS PL-15]
-
3-0 (-)

UEFA Champions League, Group A
03:00
35'  
1 [BEL D1A-1]CLUB BRUGGE
0:1
SQUAD
PARIS SAINT GERMAIN[LIGUE 1-3] 1
-
2-0 (-)

UEFA Champions League, Group A
03:00
35'  
[TUR SL-6]GALATASARAY
0:1
SQUAD
REAL MADRID[LA LIGA-13]
-
1-1 (-)

U20 Campeonato Brasileiro, Knockout stage
03:00
37'  
1 [CARIO U20-2]FLUMINENSE FC RJ U20
0:0
SQUAD
CR FLAMENGO RJ[CARIO U20-2]
-
1-1 (-)

Primera Division, Women
03:00
31'  
1 VILLA SAN CARLOS
0:0
SQUAD
DEFENSORES DE BELGRANO 1
-
1-3 (-)

Copa Libertadores, Women, Knockout stage
06:00
 
SC CORINTHIANS SP
vs
SQUAD
SANTIAGO MORNING
-
- (-)
-

Copa MX, Group 4
08:00
 
TIBURONES ROJOS DE VERACRUZ
vs
SQUAD
ALEBRIJES DE OAXACA FC
-
- (-)
-

Copa Libertadores, Knockout stage
08:30
 
[ARG PD-1]BOCA JUNIORS
vs
SQUAD
CA RIVER PLATE (ARG)[ARG PD-6]
-
- (-)
-

1st Leg[0-2]

Copa Libertadores, Women, Knockout stage
08:30
 
UAI URQUIZA
vs
SQUAD
AMERICA DE CALI SA
-
- (-)
-

Primera B, Clausura, Promotion, Group A
09:00
 
DEPORTES QUINDIO
vs
SQUAD
CS DEPORTIVO PEREIRA
-
- (-)
-

Copa MX, Group 5
10:00
 
[LIGA MX-15]XOLOS DE TIJUANA
vs
SQUAD
CD MINEROS DE ZACATECAS[ASCENSO MX-6]
-
- (-)
-

Copa MX, Group 6
10:00
 
CSD DORADOS SINALOA
vs
SQUAD
NECAXA
-
- (-)
-

Copa MX, Group 7
10:00
 
CF CORRECAMINOS UAT
vs
SQUAD
CLUB SANTOS LAGUNA
-
- (-)
-

U19 1st Division
17:00
FT  
[1]SIGMA OLOMOUC
4:0
SQUAD
1 FC SLOVACKO[11] 1
1:0
6-5 (2-3)

UEFA Youth League, Group C
18:00
FT  
5 1 [UKR U19 L-1]FC SHAKHTAR DONETSK
1:1
SQUAD
GNK DINAMO ZAGREB[1.HNL JR-1] 1
0:0
5-2 (3-2)

U19 1st Division
18:15
FT  
1 [16]CESKE BUDEJOVICE
0:3
SQUAD
FC ZBROJOVKA BRNO[8] 1
0:2
7-5 (4-1)

First League
19:30
FT  
3 DILIJAN FC
0:7
SQUAD
FC ALASHKERT 2 1
0:2
1-5 (0-3)

First League
19:30
FT  
2 LERNAYIN ARTSAKH FC
1:2
SQUAD
FC ARARAT ARMENIA 2 2
0:2
5-3 (3-1)

Liga 1
19:30
FT  
Bali United
3:0
SQUAD
Badak Lampung
1:0
- (0-0)
-

Liga 1
19:30
FT  
Borneo
2:0
SQUAD
Kalteng Putra
2:0
- (0-0)
-

Liga 1
19:30
FT  
Barito Putera
2:0
SQUAD
PSIS Semarang
1:0
- (0-0)
-

NB I, Women
19:30
FT  
KELEN SC
1:7
SQUAD
DIOSGYORI VTK 1
0:3
1-8 (1-3)

Divizia A
20:00
FT  
2 [4]CF SPARTA SELEMET
2:1
SQUAD
CF UNGHENI[9]
1:1
2-3 (0-2)

UEFA Youth League, Group D
20:00
FT  
[ESP DIVHON-1]ATLETICO MADRID
2:0
SQUAD
BAYER 04 LEVERKUSEN[GER U19LGE-4]
0:0
8-0 (4-0)

UEFA Youth League, Group D
20:00
FT  
4 JUVENTUS TORINO
1:2
SQUAD
LOCOMOTIV MOSCOW 4
0:1
5-6 (1-5)

UEFA Youth League, Group A
20:00
FT  
2 [TUR U19 EL-1]GALATASARAY
0:1
SQUAD
REAL MADRID[ESP DIVHON-2] 4
0:0
3-4 (2-0)

Sapling Cup
20:00
FT  
4 [HKPL-7]WOFOO TAI PO
3:5
SQUAD
R AND F (HK)[HKPL-4] 3
3:1
3-6 (0-4)

Reservecompetitie, Group A
20:30
FT  
1 DE GRAAFSCHAP
1:3
SQUAD
SC HEERENVEEN 1 4
0:3
5-5 (0-2)

Premier League
21:00
FT  
1 ASWAN FC
1:0
SQUAD
ENPPI CLUB 3
1:0
4-2 (1-2)

U21, Allsvenskan Sodra
21:00
FT  
1 [8]IFK VARNAMO
2:2
SQUAD
IFK GOTEBORG[5] 1
1:1
7-3 (1-2)

U21, Allsvenskan Norra
21:00
FT  
[3]DJURGARDENS IF FF
5:1
SQUAD
IF BROMMAPOJKARNA[8]
3:1
2-6 (1-2)

Premier League
21:00
FT  
1 JKT TANZANIA
0:0
SQUAD
KMC FC 1
0:0
7-2 (6-0)

Premier League
21:00
FT  
2 [10]MBAO FC
0:1
SQUAD
YOUNG AFRICANS SC[15]
0:0
4-3 (3-1)

Premier League
21:00
FT  
2 [2]VIPERS SC
2:1
SQUAD
BUL FC[1] 1
2:1
9-5 (6-1)

National Football League
21:00
FT  
2 [10]MARINES FC GISENYI
1:2
SQUAD
APR FC[2] 1
1:1
1-6 (1-4)

First League
21:30
FT  
FC URARTU 2
1:1
SQUAD
FC BKMA YEREVAN
0:0
9-9 (3-5)

Premier League
21:30
FT  
[7]MAROONS
1:3
SQUAD
KAMPALA CAPITAL CITY AUTHORITY FC[12]
0:1
5-8 (3-5)

Premier League
21:30
FT  
5 KYETUME FC
1:0
SQUAD
PROLINE FC 2
0:0
3-5 (1-0)

Indian Super League
22:00
FT  
3 1 [4]JAMSHEDPUR FC
2:1
SQUAD
ODISHA FC[4]
1:1
4-2 (1-0)

UEFA Youth League, Group B
22:00
FT  
3 [Super League K19-3]OLYMPIACOS PIRAEUS
0:4
SQUAD
FC BAYERN MUNICH[GER U19LGE-4]
0:1
1-6 (0-5)

UEFA Youth League, Group B
22:00
FT  
TOTTENHAM HOTSPUR
9:2
SQUAD
FK CRVENA ZVEZDA 2
3:1
4-3 (1-1)

UEFA Youth League, Group C
22:00
FT  
2 MANCHESTER CITY
1:3
SQUAD
ATALANTA BERGAMO 1
1:1
9-2 (6-1)

UEFA Youth League, Group A
22:00
FT  
2 CLUB BRUGGE
2:0
SQUAD
PARIS SAINT GERMAIN 1
1:0
9-6 (6-4)

Ligue 2
22:00
FT  
4 [16]USM EL HARRACH
2:1
SQUAD
JSM BEJAIA[15] 4
1:1
4-6 (4-2)

Slovenia Cup
23:00
FT  
1 [1. SNL-5]NK CELJE
1:1
SQUAD
NK RADOMLJE[2. SNL-10] 1
1:0
- (0-0)
-

Morocco Cup
23:00
FT  
1 [MAR D1-11]ITTIHAD TANGER
0:0
SQUAD
HASSANIA AGADIR[MAR D1-11] 4
0:0
9-5 (1-5)

ET[0:1]

I Liga
23:30
FT  
1 [13]GKS TYCHY
4:1
SQUAD
MIEDZ LEGNICA[5] 2
1:0
10-8 (5-3)

Premier League
23:30
FT  
1 [16]WADI DEGLA SC
2:2
SQUAD
MISR LEL MAKASA[8] 2
2:0
2-6 (0-2)

Oman Professional League
23:30
FT  
2 1 [12] AL SUWAIQ
1:2
SQUAD
AL-SEEB[5] 1
1:1
1-3 (1-3)

I Liga
00:00
FT  
4 [9]GKS JASTRZEBIE
1:0
SQUAD
WIGRY SUWALKI[16] 3
1:0
3-1 (2-1)

Cup
00:00
FT  
JK NARVA TRANS
21:0
SQUAD
TALLINNA FC ESTON VILLA II 1
10:0
16-1 (9-1)

UEFA Youth League, Knockout stage
00:00
FT  
5 NK DOMZALE
2:0
SQUAD
FC VIITORUL CONSTANTA 4
2:0
5-5 (0-2)

1st Leg[0-0] AGG[2-0]

National Football League
00:00
FT  
[3]RAYON SPORTS FC
2:1
SQUAD
BUGESERA FC[9]
0:0
1-0 (1-0)

AFC Champions League, Knockout stage
00:15
FT  
1 [KSA PL-1]AL HILAL RIYADH
2:4
SQUAD
AL-SADD[GHA STARSL-5] 4
2:3
1-4 (0-2)

1st Leg[4-1] AGG[6-5]

Reservecompetitie, Group B
00:30
FT  
1 FC EINDHOVEN
1:7
SQUAD
NEC NIJMEGEN 1
1:3
1-10 (1-5)

Regionalliga Northeast
00:30
FT  
3 [6]FC VIKTORIA 1889 BERLIN
0:0
SQUAD
ZFC MEUSELWITZ[14] 2
0:0
8-8 (3-1)

UEFA Champions League, Group C
00:55
FT  
3 [UKR PL-12]FC SHAKHTAR DONETSK
2:2
SQUAD
GNK DINAMO ZAGREB[1. HNL-9] 4
1:1
3-5 (2-0)

UEFA Champions League, Group D
00:55
FT  
1 [LA LIGA-19]ATLETICO MADRID
1:0
SQUAD
BAYER 04 LEVERKUSEN[GER 1.LIGA-2] 1
0:0
2-7 (1-3)

Superettan
01:00
FT  
2 [6]ORGRYTE IS
1:1
SQUAD
DEGERFORS IF[5]
0:1
6-9 (1-4)

2nd Division, Pulje 1
01:00
FT  
2 [9]BK FREM
0:1
SQUAD
B 93 KOPENHAGEN[1] 3
0:0
8-1 (4-1)

Regionalliga East
01:00
FT  
[12]SK RAPID WIEN II
2:3
SQUAD
FC MARCHFELD DONAUAUEN[4] 1
0:2
- (0-0)
-

Regionalliga Centre
01:00
FT  
3 1 [14]SC WEIZ
1:1
SQUAD
WOLFSBERGER AC (A)[7] 1
0:1
- (0-0)
-

Regionalliga Centre
01:00
FT  
3 [3]WSC HERTHA
5:2
SQUAD
SK STURM GRAZ (A)[10] 3
2:0
- (0-0)
-

I Liga
01:00
FT  
1 [11]PUSZCZA NIEPOLOMICE
0:2
SQUAD
WARTA POZNAN[3] 3
0:1
7-4 (3-2)

Hessenliga
01:30
FT  
3 1 [6]HESSEN DREIEICH
3:2
SQUAD
SC 1929 WALDGIRMES[16] 1 1
2:1
5-3 (0-2)

League Cup
01:30
FT  
1 [RSA PSL-2]CHIPPA UNITED FC
1:0
SQUAD
BLOEMFONTEIN CELTIC[RSA PSL-7] 1
0:0
5-5 (2-2)

2nd Division
21:00
TBD  
MALEYEIT KAFR EL ZAYIAT
vs
SQUAD
GHAZL EL MAHALLAH
-
0-0 (-)

League One
02:45
TBD  
[14]ROCHDALE AFC
vs
SQUAD
MILTON KEYNES DONS[20]
-
0-0 (-)

League Two
02:45
TBD  
[17]MANSFIELD TOWN
vs
SQUAD
SALFORD CITY FC[18]
-
0-0 (-)

League Two
02:45
TBD  
[3]NEWPORT COUNTY AFC
vs
SQUAD
CRAWLEY TOWN[13] 1
-
2-1 (-)

League Two
02:45
TBD  
1 [7]SWINDON TOWN
vs
SQUAD
STEVENAGE FC[24]
-
2-1 (-)

Championship
03:00
TBD  
[1]WEST BROMWICH ALBION
vs
SQUAD
BARNSLEY FC[24]
-
0-0 (-)

EVENT NOTIFICATION